Zapraszam do śledzenia i kontaktu.

Patryk Tyburkiewicz

Witam Państwa! Cieszę się goszczącymi tutaj.

Jestem grafikiem projektowym, animatorem, ale i malarzem w wieku średnim, któremu malarstwo realizowane ‚do szuflady’ przestało wystarczać. Chciałbym się więc Państwu przedstawić i zaprosić do galerii prac. Uprawiam malarstwo przedstawiające, szukam w nim pewnych opowieści, humoru co czasem przynosi satysfakcjonujące efekty. To nieprosta sztuczka. Wbrew powszechnym opiniom twórczość nie nadaje sensu życia twórcom, w każdym razie nie wszystkim. Jeśli coś usensawnia bytność na tym przepięknym, jednak łez padole to dzieci, czy też sam fakt przeżywania tej przygody zwanej życiem.

Malarstwo jednak najzwyczajniej w świecie raduje. Fakt, frustruje, potrafi rzucić na kolana, efekty podkopać wiarę w rzecz dowolną, jednakże wcześniej czy później na twarz skapuje kropelka radości. Nie wiem czy wynika to z samej pracy, czy ze zdumiewających zbiegów okoliczności ukołysanych dobrym biomed’em, warto jednak i pracować i kropelki oczekiwać. #artforfun

... szkicownik

jest obrazem duszy ...

Jestem zainteresowany – jak mówi powszechnie znany frazes – rozwojem. Oznacza to osobiste nie ustawanie w pracy, ale i współpracę. Jeśli więc zajmujesz się sprzedażą dzieł sztuki i znajdujesz tu szanse dla siebie, napisz do mnie. Jeśli zajmujesz się organizacją wydarzeń tematycznych, wystaw czy aukcji i znajdujesz dla moich prac miejsce w tym obszarze – napisz do mnie. Rysunki i obrazy nie muszą być zamknięte w swoich ramach i powieszone na ścianie, z radością migrują na ubrania, tapety, dekoracje i ilustracje. Lubią książki, druk, rzutniki. Tęsknią do uzupełnienia większych idei. Jeśli odnajdujesz dla nich miejsce w obszarach swoich zajęć i zainteresowań – napisz do mnie.

[ patryk@patryktyburkiewicz.pl ]

Istotną dla wielu jest realizacja idei #buyartfromlivingartists